Insight Inside #5
Топ-тема. Життя після пандемії

Життя після пандемії – яке воно? Уявімо, що карантин остаточно завершився, як компанії будуть повертатися до «нормального ритму»? І що означатиме для різних індустрій повернення до нього? Які зміни будуть незворотніми і які нові цінності, традиції у корпоративній культурі, роботі з людьми ми побачимо у світі, який поборов COVID-19?

Read more
Win-Win Video. Шептицький менеджмент

Що таке «Менеджмент любові за Шептицьким»? Як працює підхід win-win? Чому довіряти вигідно і скільки можна економити, довіряючи?
Представляємо серію відеоінтерв’ю з відомими підприємцями й інтелектуалами про митрополита Андрея Шептицького.

Read more
Success Stories. Історії успіху

Тут історії про сміливих підприємців, випускників LvBS, які відверто розповідають про те, як їм вдалося вижити в кризу, чи навіть відкрити власну справу в найнесприятливіші часи.
Олександр Пеньківський – власник мережі ресторанів у Тернополі.
Ростислав Кулик – СЕО та засновник квиткового сервісу «Gastroli.ua».
Олена Созанська – засновниця проекту «Smart Space».

Read more
Insight Inside Podcast. Mental health

Які настрої можемо спрогнозувати в людей після виходу з карантину та повернення до нової нормальності?
Я – працівник. На що мені звернути увагу, дбаючи про своє ментальне здоров’я в постковідній реальності? Тему ментального здоров’я ми обговорюємо з Ігорем Заставним, сімейним лікарем, та Олегом Романчуком, відомим психотерапевтом.

Read more
Trends

Інтелектуальні центри Львівської бізнес-школи УКУ підготували для вас статті на топові теми.
Чому вміння показати слабкість веде до успішного лідерства?
Які основні помилки роблять стартапи США при виході на європейський ринок та які небачені можливості з’явилися в результаті пандемії?
Про онлайн-освіту, досвід створення дистанційних курсів і практичні лайфхаки.

Read more
Must. За кілька років до зламу

Один рік – надто короткий відтинок часу для великих висновків. Однак історик Ярослав Грицак спробував підвести перші підсумки впливу COVID-19 на людство під час лекції «Пандемія, рік перший: перші висновки».
Якщо говорити з точки зору історика, то те, що зараз відбувається, прирівняють до таких великих подій, як Перша чи Друга світова війна.

Read more
Малий бізнес з великим впливом

Бізнес-школа УКУ (LvBS) розпочинає проект «Малий бізнес з великим впливом». Бізнес – це не лише про примноження фінансів та масштабування, але й про імпакт і соціальну відповідальність. Про людей.

Read more

Insight Inside #5

«Insight Inside» – експертне видання Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Зважаючи на виклики сьогодення та дбаючи про потреби наших читачів, цьогоріч «Insight Inside» вперше виходить у мультимедійному форматі. У зручному інтерфейсі разом із цікавими текстами, ви знайдете також відеоінтерв’ю й подкасти.

П’ятий випуск «Insight Inside» ми присвятили темі постковідного майбутнього. 

Життя після пандемії – яким воно буде?  Уявімо, що карантин повністю закінчився, отож як (і чи взагалі будуть) компанії повертатися до «нормального ритму», що таке нова «норма»? Ми запитали про це експертів із різних галузей і готові поділитися найцікавішими інсайтами. 

Також ми розповімо вам історії про сміливих підприємців, серед яких випускники Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), які відверто діляться тим, як їм вдалося вижити в кризу, ба навіть відкрити власну справу в найбільш несприятливі часи.

У цьому випуску ви також знайдете серію відеоінтерв’ю з відомими підприємцями й інтелектуалами про митрополита Андрея Шептицького: чому його дії та думки актуальні для сучасних українців, і як ці думки можуть допомогти нам рухатися вперед? 

Інтелектуальні центри Бізнес-школи УКУ підготували для вас актуальні перекладні статті й дослідження із власними управлінськими висновками на провідні теми, котрі турбують світову спільноту.

Окремий розділ ми присвятили дискусії, котра, на нашу думку, в час локдауну вийшла чи не на перший план – ментальне здоров’я. На що нам як працівникам і роботодавцям варто звернути особливу увагу? Слухайте у подкастах із експертами, які ми записали в партнерстві з Радіо «Сковорода».

Увесь світ почав жити в новій «нормальності» і те, які висновки та рефлексії ми зробимо, які нові звички, цінності й традиції ми заберемо з собою у постковідне майбутнє – залежить лише від нас. Саме тому запрошуємо вас насолодитися цими інтелектуальними текстами й розмовами, дізнатися актуальні думки експертів – адже все це ми вмістили у п’ятий випуск «Insight Inside» від LvBS.

 

Над випуском працювали:

Головна редакторка Олена Янковська

Редактори Софія Опацька, Галина Янишівська, Вероніка Саврук

Автори Наталія Фанок, Володимир Семків

Дизайн і верстка Марина Тищук, Орест Підлісецький, Мирослав Максимович

Редакторка / коректорка Оля-Леля Положевич

Відеоредактор Влад Бурьянов

Фотоматеріали Богдан Ємець, фото авторів

Ілюстрації  Олександр Грехов

Інформаційні партнери Радіо «Сковорода»